Inter de Limeira vs Bragantino

Inter de Limeira

Bragantino

Kakšen je zadnji rezultat med Bragantino proti Inter de Limeira?

Zadnja tekma med Inter de Limeira proti Bragantino je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 1-1 na Inter de Limeira's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.
36 ⚽
Bragantino
⚽ 32

Predogled tekme med Inter de Limeira proti Bragantino

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Inter de Limeira na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Inter de Limeira vs Bragantino Scoruri live

Inter de Limeira vs Bragantino Inter de Limeira vs Bragantino 12 January 2019 13:00 90 mins Konec Inter de Limeira vs Bragantino