Inter Zapresic vs Rudes

Inter Zapresic

Rudes

Kakšen je zadnji rezultat med Rudes proti Inter Zapresic?

Zadnja tekma med Inter Zapresic proti Rudes je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 2-2 na Inter Zapresic's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.
Rudes

Predogled tekme med Inter Zapresic proti Rudes

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Inter Zapresic na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Inter Zapresic vs Rudes Scoruri live

Inter Zapresic vs Rudes Inter Zapresic vs Rudes 12 January 2019 14:00 90 mins Konec Inter Zapresic vs Rudes