Ilves T. vs Hifk

Ilves T.

Hifk

Kakšen je zadnji rezultat med Hifk proti Ilves T.?

Zadnja tekma med Ilves T. proti Hifk je bila odigrana na 12 January 2019. Ilves T. zmagovalec tekme 4-0 na Ilves T. terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-0.

Predogled tekme med Ilves T. proti Hifk

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Ilves T. na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Ilves T. vs Hifk Scoruri live

Ilves T. vs Hifk Ilves T. vs Hifk 12 January 2019 13:30 90 mins Konec Ilves T. vs Hifk