Hvidovre IF vs Vanlose IF

Hvidovre IF

Vanlose IF

Kakšen je zadnji rezultat med Vanlose IF proti Hvidovre IF?

Zadnja tekma med Hvidovre IF proti Vanlose IF je bila odigrana na 12 January 2019. Hvidovre IF zmagovalec tekme 2-1 na Hvidovre IF terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-1.
Hvidovre IF
13 ⚽
29 ⚽
Vanlose IF
⚽ 36

Predogled tekme med Hvidovre IF proti Vanlose IF

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Hvidovre IF na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Hvidovre IF vs Vanlose IF Scoruri live

Hvidovre IF vs Vanlose IF Hvidovre IF vs Vanlose IF 12 January 2019 11:00 90 mins Konec Hvidovre IF vs Vanlose IF