Hoffenheim vs Sint Truiden

Hoffenheim

Sint Truiden

Kakšen je zadnji rezultat med Sint Truiden proti Hoffenheim?

Zadnja tekma med Hoffenheim proti Sint Truiden je bila odigrana na 11 January 2019. Hoffenheim zmagovalec tekme 5-2 na Hoffenheim terenu. Rezultat ob polčasu je bil 3-1.

Predogled tekme med Hoffenheim proti Sint Truiden

Tekma se bo igrala 11 January 2019 ob Hoffenheim na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Hoffenheim proti Sint Truiden

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 11 January 2019 med igranjem tekme.

Hoffenheim vs Sint Truiden Scoruri live

Hoffenheim vs Sint Truiden Hoffenheim vs Sint Truiden 11 January 2019 12:00 90 mins Konec Hoffenheim vs Sint Truiden