Hereford vs Brackley Town

Hereford

Brackley Town

Kakšen je zadnji rezultat med Brackley Town proti Hereford?

Zadnja tekma med Hereford proti Brackley Town je bila odigrana na 12 January 2019. Brackley Town zmagovalec tekme 1-3 na Hereford terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
Hereford
Gowling 90 ⚽
⚽ 14 Byrne pen.
⚽ 47 Ndlovu
⚽ 65 Jeffers

Predogled tekme med Hereford proti Brackley Town

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Hereford na terenu za Anglija FA Thropy . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Hereford vs Brackley Town Scoruri live

Hereford vs Brackley Town Hereford vs Brackley Town 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Hereford vs Brackley Town