Hartlepool vs Telford

Hartlepool

Telford

Kakšen je zadnji rezultat med Telford proti Hartlepool?

Zadnja tekma med Hartlepool proti Telford je bila odigrana na 12 January 2019. Telford zmagovalec tekme 1-2 na Hartlepool terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
Hartlepool
Anderson 90 ⚽
Telford
⚽ 7 Morgan-Smith
⚽ 67 Udoh

Predogled tekme med Hartlepool proti Telford

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Hartlepool na terenu za Anglija FA Thropy . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Hartlepool vs Telford Scoruri live

Hartlepool vs Telford Hartlepool vs Telford 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Hartlepool vs Telford