Hamrun Spartans vs AC Monza

Hamrun Spartans

AC Monza

Kakšen je zadnji rezultat med AC Monza proti Hamrun Spartans?

Zadnja tekma med Hamrun Spartans proti AC Monza je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 2-2 na Hamrun Spartans's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
34 ⚽
57 ⚽
AC Monza
⚽ 65
⚽ 67

Predogled tekme med Hamrun Spartans proti AC Monza

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Hamrun Spartans na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Hamrun Spartans vs AC Monza Scoruri live

Hamrun Spartans vs AC Monza Hamrun Spartans vs AC Monza 12 January 2019 17:00 90 mins Konec Hamrun Spartans vs AC Monza