Hammer SpVg vs SC Wiedenbrück

Hammer SpVg

SC Wiedenbrück

Kakšen je zadnji rezultat med SC Wiedenbrück proti Hammer SpVg?

Zadnja tekma med Hammer SpVg proti SC Wiedenbrück je bila odigrana na 12 January 2019. SC Wiedenbrück zmagovalec tekme 1-2 na Hammer SpVg terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Hammer SpVg
55 ⚽
⚽ 63
⚽ 77

Predogled tekme med Hammer SpVg proti SC Wiedenbrück

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Hammer SpVg na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Hammer SpVg vs SC Wiedenbrück Scoruri live

Hammer SpVg vs SC Wiedenbrück Hammer SpVg vs SC Wiedenbrück 12 January 2019 14:00 90 mins Konec Hammer SpVg vs SC Wiedenbrück