Gremio Novorizontin vs Londrina (PR)

Gremio Novorizontin

Londrina (PR)

Kakšen je zadnji rezultat med Londrina (PR) proti Gremio Novorizontin?

Zadnja tekma med Gremio Novorizontin proti Londrina (PR) je bila odigrana na 12 January 2019. Gremio Novorizontin zmagovalec tekme 1-0 na Gremio Novorizontin terenu. Rezultat ob polčasu je bil -.

Predogled tekme med Gremio Novorizontin proti Londrina (PR)

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Gremio Novorizontin na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Gremio Novorizontin proti Londrina (PR)

Last Update: 2019-01-12 17:20:04

Gremio Novorizontin proti Londrina (PR) Match Records

12 January 2019Gremio Novorizontin1 - 0Londrina (PR)
Gremio Novorizontin vs Londrina (PR) Scoruri live

Gremio Novorizontin vs Londrina (PR) Gremio Novorizontin vs Londrina (PR) 12 January 2019 13:00 90 mins Konec Gremio Novorizontin vs Londrina (PR)