Gravelines vs Villefranche

Gravelines

Villefranche

Kakšen je zadnji rezultat med Villefranche proti Gravelines?

Zadnja tekma med Gravelines proti Villefranche je bila odigrana na 05 January 2019. Temkma je bila neodločena 0-0 na Gravelines's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Gravelines
⚽ 115 Christian Toko Edimo
⚽ 120+7 Arnold Celin Lemb
⚽ 120+8 Christian Toko Edimo
62 Quentin Lacour

Predogled tekme med Gravelines proti Villefranche

Tekma se bo igrala 05 January 2019 ob Gravelines na terenu za Francija CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Gravelines proti Villefranche

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 05 January 2019 med igranjem tekme.

Gravelines vs Villefranche Scoruri live

Gravelines vs Villefranche Gravelines vs Villefranche 05 January 2019 18:00 90 mins Konec Gravelines vs Villefranche