Goianesia GO vs Brasiliense (DF)

Goianesia GO

Brasiliense (DF)

Kakšen je zadnji rezultat med Brasiliense (DF) proti Goianesia GO?

Zadnja tekma med Goianesia GO proti Brasiliense (DF) je bila odigrana na 12 January 2019. Brasiliense (DF) zmagovalec tekme 1-2 na Goianesia GO terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-2.
Lira 53 ⚽
⚽ 36 Jobson
⚽ 38 Romarinho

Predogled tekme med Goianesia GO proti Brasiliense (DF)

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Goianesia GO na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Goianesia GO proti Brasiliense (DF)

Last Update: 2019-01-12 21:11:36

Goianesia GO proti Brasiliense (DF) Match Records

12 January 2019Goianesia GO1 - 2Brasiliense (DF)
Goianesia GO vs Brasiliense (DF) Scoruri live

Goianesia GO vs Brasiliense (DF) Goianesia GO vs Brasiliense (DF) 12 January 2019 20:15 90 mins Konec Goianesia GO vs Brasiliense (DF)