Fleetwood vs Oxford

Fleetwood

Oxford

Kakšen je zadnji rezultat med Oxford proti Fleetwood?

Zadnja tekma med Fleetwood proti Oxford je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 2-2 na Fleetwood's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-0.

Predogled tekme med Fleetwood proti Oxford

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Fleetwood na terenu za Anglija League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Fleetwood vs Oxford Scoruri live

Fleetwood vs Oxford Fleetwood vs Oxford 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Fleetwood vs Oxford