FSV Union Furstenwalde vs Lichtenberg 47

FSV Union Furstenwalde

Lichtenberg 47

Kakšen je zadnji rezultat med Lichtenberg 47 proti FSV Union Furstenwalde?

Zadnja tekma med FSV Union Furstenwalde proti Lichtenberg 47 je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 4-4 na FSV Union Furstenwalde's terenu. Rezultat ob polčasu je bil -.

Predogled tekme med FSV Union Furstenwalde proti Lichtenberg 47

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob FSV Union Furstenwalde na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

FSV Union Furstenwalde vs Lichtenberg 47 Scoruri live

FSV Union Furstenwalde vs Lichtenberg 47 FSV Union Furstenwalde vs Lichtenberg 47 12 January 2019 14:00 90 mins Konec FSV Union Furstenwalde vs Lichtenberg 47