FC Platinum vs Orlando Pirates

FC Platinum

Orlando Pirates

Kakšen je zadnji rezultat med Orlando Pirates proti FC Platinum?

Zadnja tekma med FC Platinum proti Orlando Pirates je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 0-0 na FC Platinum's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
FC Platinum

Predogled tekme med FC Platinum proti Orlando Pirates

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob FC Platinum na terenu za - Champions League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

FC Platinum vs Orlando Pirates Scoruri live

FC Platinum vs Orlando Pirates FC Platinum vs Orlando Pirates 12 January 2019 14:00 90 mins Konec FC Platinum vs Orlando Pirates