Esteghlal vs Pars Jam Bushehr

Esteghlal

Pars Jam Bushehr

Kakšen je zadnji rezultat med Esteghlal proti Pars Jam Bushehr?

Zadnja tekma med Esteghlal proti Pars Jam Bushehr je bila odigrana na 16 August 2018. Pars Jam Bushehr zmagovalec tekme 1-0 na Pars Jam Bushehr terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Sohrabian own goal 12 ⚽
Esteghlal

Predogled tekme med Esteghlal proti Pars Jam Bushehr

Tekma se bo igrala 20 February 2019 ob Esteghlal na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Esteghlal proti Pars Jam Bushehr

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 20 February 2019 med igranjem tekme.

Pars Jam Bushehr vs Esteghlal Scoruri live

Esteghlal vs Pars Jam Bushehr Esteghlal vs Pars Jam Bushehr 20 February 2019 16:00 90 mins Se še ni zaćelo Esteghlal vs Pars Jam Bushehr