Esteghlal vs Padideh Mashhad

Esteghlal

Padideh Mashhad

Kakšen je zadnji rezultat med Padideh Mashhad proti Esteghlal?

Zadnja tekma med Esteghlal proti Padideh Mashhad je bila odigrana na 13 December 2018. Temkma je bila neodločena 0-0 na Esteghlal's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Esteghlal
Sayyadmanesh 90

Predogled tekme med Esteghlal proti Padideh Mashhad

Tekma se bo igrala 13 December 2018 ob Esteghlal na terenu za - Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Esteghlal proti Padideh Mashhad

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 13 December 2018 med igranjem tekme.

Esteghlal vs Padideh Mashhad Scoruri live

Esteghlal vs Padideh Mashhad Esteghlal vs Padideh Mashhad 13 December 2018 13:45 90 mins Konec Esteghlal vs Padideh Mashhad