Eskişehirspor vs Sabah FK

Eskişehirspor

Sabah FK

Kakšen je zadnji rezultat med Sabah FK proti Eskişehirspor?

Zadnja tekma med Eskişehirspor proti Sabah FK je bila odigrana na 12 January 2019. Sabah FK zmagovalec tekme 0-1 na Eskişehirspor terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.

Predogled tekme med Eskişehirspor proti Sabah FK

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Eskişehirspor na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Eskişehirspor vs Sabah FK Scoruri live

Eskişehirspor vs Sabah FK Eskişehirspor vs Sabah FK 12 January 2019 13:30 90 mins Konec Eskişehirspor vs Sabah FK