Erzurum Bsb.Spor vs 1461 Trabzon

Erzurum Bsb.Spor

1461 Trabzon

Kakšen je zadnji rezultat med 1461 Trabzon proti Erzurum Bsb.Spor?

Zadnja tekma med Erzurum Bsb.Spor proti 1461 Trabzon je bila odigrana na 12 January 2019. Erzurum Bsb.Spor zmagovalec tekme 3-0 na Erzurum Bsb.Spor terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Schwechlen 45 ⚽
Bassan 51 ⚽
Unlu 90 ⚽

Predogled tekme med Erzurum Bsb.Spor proti 1461 Trabzon

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Erzurum Bsb.Spor na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Erzurum Bsb.Spor vs 1461 Trabzon Scoruri live

Erzurum Bsb.Spor vs 1461 Trabzon Erzurum Bsb.Spor vs 1461 Trabzon 12 January 2019 11:30 90 mins Konec Erzurum Bsb.Spor vs 1461 Trabzon