Elana Torun vs Ursus Warszawa

Elana Torun

Ursus Warszawa

Kakšen je zadnji rezultat med Ursus Warszawa proti Elana Torun?

Zadnja tekma med Elana Torun proti Ursus Warszawa je bila odigrana na 12 January 2019. Elana Torun zmagovalec tekme 3-1 na Elana Torun terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-1.
Elana Torun
Maja 19 ⚽
Stryjewski 36 ⚽
Jozwicki 81 ⚽
⚽ 45 Maka

Predogled tekme med Elana Torun proti Ursus Warszawa

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Elana Torun na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Elana Torun vs Ursus Warszawa Scoruri live

Elana Torun vs Ursus Warszawa Elana Torun vs Ursus Warszawa 12 January 2019 13:00 90 mins Konec Elana Torun vs Ursus Warszawa