El Zamalek vs Alasyoty Sports

El Zamalek

Alasyoty Sports

Kakšen je zadnji rezultat med Alasyoty Sports proti El Zamalek?

Zadnja tekma med El Zamalek proti Alasyoty Sports je bila odigrana na 24 January 2019. Temkma je bila neodločena 3-3 na El Zamalek's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-2.

Predogled tekme med El Zamalek proti Alasyoty Sports

Tekma se bo igrala 24 January 2019 ob El Zamalek na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med El Zamalek proti Alasyoty Sports

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 24 January 2019 med igranjem tekme.

El Zamalek vs Alasyoty Sports Scoruri live

El Zamalek vs Alasyoty Sports El Zamalek vs Alasyoty Sports 24 January 2019 19:00 90 mins Konec El Zamalek vs Alasyoty Sports