El Gounah vs Wadi Degla SC

El Gounah

Wadi Degla SC

Kakšen je zadnji rezultat med Wadi Degla SC proti El Gounah?

Zadnja tekma med El Gounah proti Wadi Degla SC je bila odigrana na 26 December 2018. Wadi Degla SC zmagovalec tekme 0-2 na El Gounah terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
El Gounah
⚽ 79 Helal
⚽ 83 Mahmoud pen.

Predogled tekme med El Gounah proti Wadi Degla SC

Tekma se bo igrala 26 December 2018 ob El Gounah na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med El Gounah proti Wadi Degla SC

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 26 December 2018 med igranjem tekme.

El Gounah vs Wadi Degla SC Scoruri live

El Gounah vs Wadi Degla SC El Gounah vs Wadi Degla SC 26 December 2018 16:00 90 mins Konec El Gounah vs Wadi Degla SC