El Entag El Harby vs Alasyoty Sports

El Entag El Harby

Alasyoty Sports

Kakšen je zadnji rezultat med Alasyoty Sports proti El Entag El Harby?

Zadnja tekma med El Entag El Harby proti Alasyoty Sports je bila odigrana na 15 January 2019. Temkma je bila neodločena 1-1 na El Entag El Harby's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.
Owoboskini 40 ⚽
⚽ 19 Magdy pen.

Predogled tekme med El Entag El Harby proti Alasyoty Sports

Tekma se bo igrala 15 January 2019 ob El Entag El Harby na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med El Entag El Harby proti Alasyoty Sports

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 15 January 2019 med igranjem tekme.

El Entag El Harby vs Alasyoty Sports Scoruri live

El Entag El Harby vs Alasyoty Sports El Entag El Harby vs Alasyoty Sports 15 January 2019 16:00 90 mins Konec El Entag El Harby vs Alasyoty Sports