El Daklyeh vs Haras El Hedood

El Daklyeh

Haras El Hedood

Kakšen je zadnji rezultat med Haras El Hedood proti El Daklyeh?

Zadnja tekma med El Daklyeh proti Haras El Hedood je bila odigrana na 14 January 2019. Haras El Hedood zmagovalec tekme 0-1 na El Daklyeh terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
El Daklyeh
⚽ 90 Ashour

Predogled tekme med El Daklyeh proti Haras El Hedood

Tekma se bo igrala 14 January 2019 ob El Daklyeh na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med El Daklyeh proti Haras El Hedood

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 14 January 2019 med igranjem tekme.

El Daklyeh vs Haras El Hedood Scoruri live

El Daklyeh vs Haras El Hedood El Daklyeh vs Haras El Hedood 14 January 2019 13:30 90 mins Konec El Daklyeh vs Haras El Hedood