El Daklyeh vs El Ismaily

El Daklyeh

El Ismaily

Kakšen je zadnji rezultat med El Ismaily proti El Daklyeh?

Zadnja tekma med El Daklyeh proti El Ismaily je bila odigrana na 05 January 2019. Temkma je bila neodločena 0-0 na El Daklyeh's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
El Daklyeh
El Ismaily

Predogled tekme med El Daklyeh proti El Ismaily

Tekma se bo igrala 05 January 2019 ob El Daklyeh na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med El Daklyeh proti El Ismaily

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 05 January 2019 med igranjem tekme.

El Daklyeh vs El Ismaily Scoruri live

El Daklyeh vs El Ismaily El Daklyeh vs El Ismaily 05 January 2019 13:30 90 mins Konec El Daklyeh vs El Ismaily