El Daklyeh vs El Gounah

El Daklyeh

El Gounah

Kakšen je zadnji rezultat med El Gounah proti El Daklyeh?

Zadnja tekma med El Daklyeh proti El Gounah je bila odigrana na 14 February 2019. Temkma je bila neodločena 2-2 na El Daklyeh's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-2.

Predogled tekme med El Daklyeh proti El Gounah

Tekma se bo igrala 14 February 2019 ob El Daklyeh na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med El Daklyeh proti El Gounah

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 14 February 2019 med igranjem tekme.

El Daklyeh vs El Gounah Scoruri live

El Daklyeh vs El Gounah El Daklyeh vs El Gounah 14 February 2019 13:30 90 mins Konec El Daklyeh vs El Gounah