El Daklyeh vs Alasyoty Sports

El Daklyeh

Alasyoty Sports

Kakšen je zadnji rezultat med Alasyoty Sports proti El Daklyeh?

Zadnja tekma med El Daklyeh proti Alasyoty Sports je bila odigrana na 04 February 2019. Alasyoty Sports zmagovalec tekme 0-2 na El Daklyeh terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
El Daklyeh
Agbettor 57
⚽ 89 Kharbin pen.
⚽ 90 Benavente

Predogled tekme med El Daklyeh proti Alasyoty Sports

Tekma se bo igrala 04 February 2019 ob El Daklyeh na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med El Daklyeh proti Alasyoty Sports

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 04 February 2019 med igranjem tekme.

El Daklyeh vs Alasyoty Sports Scoruri live

El Daklyeh vs Alasyoty Sports El Daklyeh vs Alasyoty Sports 04 February 2019 18:30 90 mins Konec El Daklyeh vs Alasyoty Sports