El Ahly Cairo vs AS Vita Club

El Ahly Cairo

AS Vita Club

Kakšen je zadnji rezultat med AS Vita Club proti El Ahly Cairo?

Zadnja tekma med El Ahly Cairo proti AS Vita Club je bila odigrana na 12 January 2019. El Ahly Cairo zmagovalec tekme 2-0 na El Ahly Cairo terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Maher 65 ⚽
Maaloul pen. 79 ⚽
37 Kalonji

Predogled tekme med El Ahly Cairo proti AS Vita Club

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob El Ahly Cairo na terenu za - Champions League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

El Ahly Cairo vs AS Vita Club Scoruri live

El Ahly Cairo vs AS Vita Club El Ahly Cairo vs AS Vita Club 12 January 2019 20:00 90 mins Konec El Ahly Cairo vs AS Vita Club