Eintracht Norderstedt vs SC Condor Hamburg

Eintracht Norderstedt

SC Condor Hamburg

Kakšen je zadnji rezultat med SC Condor Hamburg proti Eintracht Norderstedt?

Zadnja tekma med Eintracht Norderstedt proti SC Condor Hamburg je bila odigrana na 12 January 2019. Eintracht Norderstedt zmagovalec tekme 6-1 na Eintracht Norderstedt terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-0.

Predogled tekme med Eintracht Norderstedt proti SC Condor Hamburg

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Eintracht Norderstedt na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Eintracht Norderstedt vs SC Condor Hamburg Scoruri live

Eintracht Norderstedt vs SC Condor Hamburg Eintracht Norderstedt vs SC Condor Hamburg 12 January 2019 12:00 90 mins Konec Eintracht Norderstedt vs SC Condor Hamburg