ENPPI Cairo vs Nogoom El Mostakbal

ENPPI Cairo

Nogoom El Mostakbal

Kakšen je zadnji rezultat med Nogoom El Mostakbal proti ENPPI Cairo?

Zadnja tekma med ENPPI Cairo proti Nogoom El Mostakbal je bila odigrana na 12 December 2018. Temkma je bila neodločena 1-1 na ENPPI Cairo's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
ENPPI Cairo
Marshall 6 ⚽
Fathi 90
⚽ 56 Fathallah pen.

Predogled tekme med ENPPI Cairo proti Nogoom El Mostakbal

Tekma se bo igrala 12 December 2018 ob ENPPI Cairo na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med ENPPI Cairo proti Nogoom El Mostakbal

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 12 December 2018 med igranjem tekme.

ENPPI Cairo vs Nogoom El Mostakbal Scoruri live

ENPPI Cairo vs Nogoom El Mostakbal ENPPI Cairo vs Nogoom El Mostakbal 12 December 2018 18:30 90 mins Konec ENPPI Cairo vs Nogoom El Mostakbal