EL Masry vs El Gounah

EL Masry

El Gounah

Kakšen je zadnji rezultat med El Gounah proti EL Masry?

Zadnja tekma med EL Masry proti El Gounah je bila odigrana na 03 January 2019. El Gounah zmagovalec tekme 0-2 na EL Masry terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-2.
EL Masry
El Gounah
⚽ 9 Roshdy
⚽ 26 Badr

Predogled tekme med EL Masry proti El Gounah

Tekma se bo igrala 03 January 2019 ob EL Masry na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med EL Masry proti El Gounah

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 03 January 2019 med igranjem tekme.

EL Masry vs El Gounah Scoruri live

EL Masry vs El Gounah EL Masry vs El Gounah 03 January 2019 18:00 90 mins Konec EL Masry vs El Gounah