EL Masry vs El Daklyeh

EL Masry

El Daklyeh

Kakšen je zadnji rezultat med El Daklyeh proti EL Masry?

Zadnja tekma med EL Masry proti El Daklyeh je bila odigrana na 10 December 2018. Temkma je bila neodločena 1-1 na EL Masry's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
EL Masry
Grendo 87 ⚽
El Daklyeh
⚽ 39 Paulo pen.

Predogled tekme med EL Masry proti El Daklyeh

Tekma se bo igrala 10 December 2018 ob EL Masry na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med EL Masry proti El Daklyeh

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 10 December 2018 med igranjem tekme.

EL Masry vs El Daklyeh Scoruri live

EL Masry vs El Daklyeh EL Masry vs El Daklyeh 10 December 2018 16:00 90 mins Konec EL Masry vs El Daklyeh