EL Masry vs Alasyoty Sports

EL Masry

Alasyoty Sports

Kakšen je zadnji rezultat med Alasyoty Sports proti EL Masry?

Zadnja tekma med EL Masry proti Alasyoty Sports je bila odigrana na 08 January 2019. Temkma je bila neodločena 3-3 na EL Masry's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.

Predogled tekme med EL Masry proti Alasyoty Sports

Tekma se bo igrala 08 January 2019 ob EL Masry na terenu za Egipt League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med EL Masry proti Alasyoty Sports

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 08 January 2019 med igranjem tekme.

EL Masry vs Alasyoty Sports Scoruri live

EL Masry vs Alasyoty Sports EL Masry vs Alasyoty Sports 08 January 2019 18:30 90 mins Konec EL Masry vs Alasyoty Sports