EC Pelotas(RS) vs Avenida RS

EC Pelotas(RS)

Avenida RS

Kakšen je zadnji rezultat med Avenida RS proti EC Pelotas(RS)?

Zadnja tekma med EC Pelotas(RS) proti Avenida RS je bila odigrana na 12 January 2019. EC Pelotas(RS) zmagovalec tekme 2-1 na EC Pelotas(RS) terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Wallace 37 ⚽
Dutra 56 ⚽
Avenida RS
⚽ 54 Tito

Predogled tekme med EC Pelotas(RS) proti Avenida RS

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob EC Pelotas(RS) na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

EC Pelotas(RS) vs Avenida RS Scoruri live

EC Pelotas(RS) vs Avenida RS EC Pelotas(RS) vs Avenida RS 12 January 2019 20:00 90 mins Konec EC Pelotas(RS) vs Avenida RS