EC Jacuipense vs Jacobina EC

EC Jacuipense

Jacobina EC

Kakšen je zadnji rezultat med Jacobina EC proti EC Jacuipense?

Zadnja tekma med EC Jacuipense proti Jacobina EC je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 2-2 na EC Jacuipense's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
Jacobina EC

Predogled tekme med EC Jacuipense proti Jacobina EC

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob EC Jacuipense na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

EC Jacuipense vs Jacobina EC Scoruri live

EC Jacuipense vs Jacobina EC EC Jacuipense vs Jacobina EC 12 January 2019 23:50 90 mins Konec EC Jacuipense vs Jacobina EC