Dover Athletic vs Harrogate Town

Dover Athletic

Harrogate Town

Kakšen je zadnji rezultat med Harrogate Town proti Dover Athletic?

Zadnja tekma med Dover Athletic proti Harrogate Town je bila odigrana na 12 January 2019. Harrogate Town zmagovalec tekme 1-2 na Dover Athletic terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.
Effiong 14 ⚽
⚽ 15 Muldoon
⚽ 64 Muldoon

Predogled tekme med Dover Athletic proti Harrogate Town

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Dover Athletic na terenu za Anglija FA Thropy . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Dover Athletic vs Harrogate Town Scoruri live

Dover Athletic vs Harrogate Town Dover Athletic vs Harrogate Town 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Dover Athletic vs Harrogate Town