Defensores de Belgrano vs Ferrol Carril Oeste

Defensores de Belgrano

Ferrol Carril Oeste

Kakšen je zadnji rezultat med Ferrol Carril Oeste proti Defensores de Belgrano?

Zadnja tekma med Defensores de Belgrano proti Ferrol Carril Oeste je bila odigrana na 07 December 2018. Defensores de Belgrano zmagovalec tekme 2-0 na Defensores de Belgrano terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.

Predogled tekme med Defensores de Belgrano proti Ferrol Carril Oeste

Tekma se bo igrala 07 December 2018 ob Defensores de Belgrano na terenu za - League 2 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Defensores de Belgrano proti Ferrol Carril Oeste

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 07 December 2018 med igranjem tekme.

Defensores de Belgrano vs Ferrol Carril Oeste Scoruri live

Defensores de Belgrano vs Ferrol Carril Oeste Defensores de Belgrano vs Ferrol Carril Oeste 08 December 2018 00:05 90 mins Konec Defensores de Belgrano vs Ferrol Carril Oeste