Defensa Y Justicia vs Estudiantes

Defensa Y Justicia

Estudiantes

Kakšen je zadnji rezultat med Estudiantes proti Defensa Y Justicia?

Zadnja tekma med Defensa Y Justicia proti Estudiantes je bila odigrana na 18 November 2018. Temkma je bila neodločena 1-1 na Defensa Y Justicia's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-1.
Matias Rojas 15 ⚽
Estudiantes
⚽ 21 Fabian Noguera

Predogled tekme med Defensa Y Justicia proti Estudiantes

Tekma se bo igrala 18 November 2018 ob Defensa Y Justicia na terenu za - League 1 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Defensa Y Justicia proti Estudiantes

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 18 November 2018 med igranjem tekme.

Defensa Y Justicia vs Estudiantes Scoruri live

Defensa Y Justicia vs Estudiantes Defensa Y Justicia vs Estudiantes 18 November 2018 23:20 90 mins Konec Defensa Y Justicia vs Estudiantes