Chacarita Juniors vs Atletico Mitre de Santiago del Estero

Chacarita Juniors

Atletico Mitre de Santiago del Estero

Kakšen je zadnji rezultat med Atletico Mitre de Santiago del Estero proti Chacarita Juniors?

Zadnja tekma med Chacarita Juniors proti Atletico Mitre de Santiago del Estero je bila odigrana na 05 December 2018. Atletico Mitre de Santiago del Estero zmagovalec tekme 0-2 na Chacarita Juniors terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.
73 Felipe Cadenazzi

Predogled tekme med Chacarita Juniors proti Atletico Mitre de Santiago del Estero

Tekma se bo igrala 05 December 2018 ob Chacarita Juniors na terenu za - League 2 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Chacarita Juniors proti Atletico Mitre de Santiago del Estero

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 05 December 2018 med igranjem tekme.

Chacarita Juniors vs Atletico Mitre de Santiago del Estero Scoruri live

Chacarita Juniors vs Atletico Mitre de Santiago del Estero Chacarita Juniors vs Atletico Mitre de Santiago del Estero 05 December 2018 01:05 90 mins Konec Chacarita Juniors vs Atletico Mitre de Santiago del Estero