Cegled vs FC Dabas

Cegled

FC Dabas

Kakšen je zadnji rezultat med FC Dabas proti Cegled?

Zadnja tekma med Cegled proti FC Dabas je bila odigrana na 12 January 2019. Cegled zmagovalec tekme 1-0 na Cegled terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Cegled
Lukacs 88 ⚽
FC Dabas

Predogled tekme med Cegled proti FC Dabas

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Cegled na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Cegled vs FC Dabas Scoruri live

Cegled vs FC Dabas Cegled vs FC Dabas 12 January 2019 11:00 90 mins Konec Cegled vs FC Dabas