Catania vs AC Monopoli

Catania

AC Monopoli

Kakšen je zadnji rezultat med AC Monopoli proti Catania?

Zadnja tekma med Catania proti AC Monopoli je bila odigrana na 30 December 2018. Catania zmagovalec tekme 2-0 na Catania terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Catania
Lodi 60 ⚽
Angiulli 87 ⚽
AC Monopoli

Predogled tekme med Catania proti AC Monopoli

Tekma se bo igrala 30 December 2018 ob Catania na terenu za Italija Lega Pro C1-C . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Catania proti AC Monopoli

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 30 December 2018 med igranjem tekme.

Catania vs AC Monopoli Scoruri live

Catania vs AC Monopoli Catania vs AC Monopoli 30 December 2018 16:30 90 mins Konec Catania vs AC Monopoli