Carshalton Athletic vs Salisbury City

Carshalton Athletic

Salisbury City

Kakšen je zadnji rezultat med Salisbury City proti Carshalton Athletic?

Zadnja tekma med Carshalton Athletic proti Salisbury City je bila odigrana na 12 January 2019. Carshalton Athletic zmagovalec tekme 4-1 na Carshalton Athletic terenu. Rezultat ob polčasu je bil 3-1.
Bradford 20 ⚽
Dixon 37 ⚽
Hamilton-Downes 45 ⚽
Hamilton-Downes pen. 76 ⚽
⚽ 4 Dawson

Predogled tekme med Carshalton Athletic proti Salisbury City

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Carshalton Athletic na terenu za Anglija FA Thropy . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Carshalton Athletic vs Salisbury City Scoruri live

Carshalton Athletic vs Salisbury City Carshalton Athletic vs Salisbury City 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Carshalton Athletic vs Salisbury City