Capalaba vs Moreton Bay Utd

Capalaba

Moreton Bay Utd

Kakšen je zadnji rezultat med Moreton Bay Utd proti Capalaba?

Zadnja tekma med Capalaba proti Moreton Bay Utd je bila odigrana na 12 January 2019. Moreton Bay Utd zmagovalec tekme 1-5 na Capalaba terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.

Predogled tekme med Capalaba proti Moreton Bay Utd

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Capalaba na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Capalaba vs Moreton Bay Utd Scoruri live

Capalaba vs Moreton Bay Utd Capalaba vs Moreton Bay Utd 12 January 2019 08:00 90 mins Konec Capalaba vs Moreton Bay Utd