CA Platense vs Los Andes

CA Platense

Los Andes

Kakšen je zadnji rezultat med Los Andes proti CA Platense?

Zadnja tekma med CA Platense proti Los Andes je bila odigrana na 08 December 2018. Los Andes zmagovalec tekme 0-1 na CA Platense terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-1.

Predogled tekme med CA Platense proti Los Andes

Tekma se bo igrala 08 December 2018 ob CA Platense na terenu za - League 2 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med CA Platense proti Los Andes

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 08 December 2018 med igranjem tekme.

CA Platense vs Los Andes Scoruri live

CA Platense vs Los Andes CA Platense vs Los Andes 08 December 2018 21:05 90 mins Konec CA Platense vs Los Andes