CA Brown Adrogue vs Defensores de Belgrano

CA Brown Adrogue

Defensores de Belgrano

Kakšen je zadnji rezultat med Defensores de Belgrano proti CA Brown Adrogue?

Zadnja tekma med CA Brown Adrogue proti Defensores de Belgrano je bila odigrana na 02 December 2018. Temkma je bila neodločena 1-1 na CA Brown Adrogue's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Ivan Nadal own goal 39 ⚽
Adrian Maidana 34
Enzo Gabriel Ortiz 58
⚽ 71 Ezequiel Lucas Aguirre
76 Pablo Martin Miranda

Predogled tekme med CA Brown Adrogue proti Defensores de Belgrano

Tekma se bo igrala 02 December 2018 ob CA Brown Adrogue na terenu za - League 2 . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med CA Brown Adrogue proti Defensores de Belgrano

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 02 December 2018 med igranjem tekme.

CA Brown Adrogue vs Defensores de Belgrano Scoruri live

CA Brown Adrogue vs Defensores de Belgrano CA Brown Adrogue vs Defensores de Belgrano 02 December 2018 21:00 90 mins Konec CA Brown Adrogue vs Defensores de Belgrano