Budaorsi vs Bekescsaba

Budaorsi

Bekescsaba

Kakšen je zadnji rezultat med Bekescsaba proti Budaorsi?

Zadnja tekma med Budaorsi proti Bekescsaba je bila odigrana na 12 January 2019. Temkma je bila neodločena 1-1 na Budaorsi's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Budaorsi
13 ⚽
Bekescsaba
⚽ 56

Predogled tekme med Budaorsi proti Bekescsaba

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Budaorsi na terenu za Svet Club Friendlies . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Budaorsi vs Bekescsaba Scoruri live

Budaorsi vs Bekescsaba Budaorsi vs Bekescsaba 12 January 2019 12:00 90 mins Konec Budaorsi vs Bekescsaba