Brusque vs Atletico Goianiense

Brusque

Atletico Goianiense

Kakšen je zadnji rezultat med Atletico Goianiense proti Brusque?

Zadnja tekma med Brusque proti Atletico Goianiense je bila odigrana na 13 February 2019. Temkma je bila neodločena 1-1 na Brusque's terenu. Rezultat ob polčasu je bil 1-0.
Brusque
Paraiba 45 ⚽
⚽ 69 Luiz

Predogled tekme med Brusque proti Atletico Goianiense

Tekma se bo igrala 13 February 2019 ob Brusque na terenu za Brazilija CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Brusque proti Atletico Goianiense

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 13 February 2019 med igranjem tekme.

Brusque vs Atletico Goianiense Scoruri live

Brusque vs Atletico Goianiense Brusque vs Atletico Goianiense 13 February 2019 23:30 90 mins Konec Brusque vs Atletico Goianiense