Bristol City vs Bolton

Bristol City

Bolton

Kakšen je zadnji rezultat med Bolton proti Bristol City?

Zadnja tekma med Bristol City proti Bolton je bila odigrana na 12 January 2019. Bristol City zmagovalec tekme 2-1 na Bristol City terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.

Predogled tekme med Bristol City proti Bolton

Tekma se bo igrala 25 January 2019 ob Bristol City na terenu za Anglija FA CUP . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Trenutni rezultat tekme med Bristol City proti Bolton

Omogočeno bo spremljanje trenutni rezultat tekme zadnje spremembe 25 January 2019 med igranjem tekme.

Bristol City vs Bolton Scoruri live

Bristol City vs Bolton Bristol City vs Bolton 25 January 2019 20:45 90 mins Se še ni zaćelo Bristol City vs Bolton