Brighton vs Liverpool

Brighton

Liverpool

Kakšen je zadnji rezultat med Liverpool proti Brighton?

Zadnja tekma med Brighton proti Liverpool je bila odigrana na 12 January 2019. Liverpool zmagovalec tekme 0-1 na Brighton terenu. Rezultat ob polčasu je bil 0-0.
Brighton
Liverpool
⚽ 50 Mohamed Salah Ghaly pen.

Predogled tekme med Brighton proti Liverpool

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Brighton na terenu za Anglija Premier League . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Brighton vs Liverpool Scoruri live

Brighton vs Liverpool Brighton vs Liverpool 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Brighton vs Liverpool