Brentford vs Stoke City

Brentford

Stoke City

Kakšen je zadnji rezultat med Stoke City proti Brentford?

Zadnja tekma med Brentford proti Stoke City je bila odigrana na 12 January 2019. Brentford zmagovalec tekme 3-1 na Brentford terenu. Rezultat ob polčasu je bil 2-1.

Predogled tekme med Brentford proti Stoke City

Tekma se bo igrala 12 January 2019 ob Brentford na terenu za Anglija Championship . Poišči ena na ena,zadnji rezultati, statistika Ta stran ti dovoljuje napovedi o tekmi tekma rezultat in končni rezultat.

Brentford vs Stoke City Scoruri live

Brentford vs Stoke City Brentford vs Stoke City 12 January 2019 16:00 90 mins Konec Brentford vs Stoke City